USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Lazer Itanhaem Itanhaem Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Lazer Itanhaem Βίλα

Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-30
2026-07-31

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

10

Lazer Itanhaem Βίλα


Lazer Itanhaem Villa offers proximity to nearby tourist spots, such as the Itariru Waterfall, situated nearly 25 minutes' walk away. With a maximum capacity of 15 guests, the accommodation offers private parking.

If you feel like visiting the surroundings, check out Gaivota Beach 3.7 km from this Itanhaem holiday home.

Guests are welcome to cook their own meals in a fully equipped kitchen of the Itanhaem property. Bar e Restaurante do Maneco with South American dishes is not far from Lazer Itanhaem Villa.


Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 12:00 έως 18:00
Check-out: έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Υπάρχει πσίνα σε η Lazer Itanhaem Βίλα;

    Ναι, οι πελάτες της η Lazer Itanhaem Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα.
  • Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Lazer Itanhaem Βίλα;

    Οι πελάτες της η Lazer Itanhaem Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-30
2026-07-31

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Lazer Itanhaem Βίλα, Βραζιλία

Rua Nelsom Rodrigues Valente, 684, Itanhaém, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © allsaopaulohotels.com

All rights reserved